Spółdzielnia

Macierzystą jednostką, z której w 1970 roku wydzieliła się WSM “Ochota”, była, założona w 1921 roku, Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Było to związane z dynamicznym rozwojem budownictwa spółdzielczego i koniecznością usprawnienia zarządzania często bardzo oddalonymi od siebie zasobami mieszkaniowymi.

W skład zasobów spółdzielni wchodziło w tym czasie 207 budynków mieszkalnych i 36 pawilonów usługowych zlokalizowanych na terenie trzech osiedli. W latach 70- tych zasoby spółdzielni dodatkowo, oprócz budynków powstałych w wyniku prowadzenia działalności inwestycyjnej, powiększyły się o pojedyncze jednostki pozyskiwane z małych spółdzielni mieszkaniowych.

Zobacz więcej

Osiedle Jadwisin





Zobacz więcej

Osiedle Gorlicka





Zobacz więcej

Władze

  • RADA NADZORCZA WSM OCHOTA KADENCJA 2017-2020

    Przewodniczący Rady:
    Jacek Staciwa

    Z-ca Przewodniczącego Rady:
    Marek Milewski

    Sekretarz:
    Agnieszka Lipska

    Magdalena Balcerek
    Dariusz Ciesielski
    Zofia Dalbor-Pluta
    Janusz Eksztajn
    Krzysztof Grzelka
    Maciej Iwański
    Jolanta Jagiełło
    Elżbieta Kułakowska
    Danuta Morawska
    Jadwiga Plicko
    Andrzej Strzelczyk
    Jarosław Wach

  • ZARZĄD WSM OCHOTA

    Prezes Zarządu:
    Małgorzata Maroszek

  • RADA OSIEDLA JADWISIN KADENCJA 2017-2020

    Przewodniczący Rady:
    Maciej Iwański

    Z-ca Przewodniczącego Rady:
    Magdalena Kozłowska

    Sekretarz:
    Krystyna Słomińska

    Bogusław Alencewicz
    Urszula Dziuda
    Stanisław Garstka
    Krzysztof Grzelka
    Agnieszka Jankowska-Szurmiej
    Janina Kołodziejczyk
    Marcin Kosiński
    Tadeusz Kubiak
    Elżbieta Kułakowska
    Zbigniew Kurowski
    Ireneusz Markiewicz
    Maciej Matejko
    Krystyna Matsumoto
    Marek Milewski
    Bogdan Morlo
    Maria Nadolna
    Marta Ogonowska
    Adam Raniszewski
    Zbigniew Sokół
    Teresa Stefaniak
    Iwona Szumniak
    Beata Zamrowska-Rosiak

  • RADA OSIEDLA GORLICKA KADENCJA 2017-2020

    Przewodniczący Rady:
    Agnieszka Lipska

    Z-ca Przewodniczącego Rady:
    Ryszard Ciechański

    Sekretarz:
    Maria Piotrowska

    Jacek Antoniak
    Monika Bogusz
    Ryszard Ciepieńka
    Leszek Czarnecki
    Zofia Dalbor-Pluta
    Tomasz Fazan
    Jerzy Galuba
    Jolanta Jagiełło
    Jadwiga Jóźwiak
    Andrzej Korczak
    Elżbieta Kordowska
    Leszek Oryński
    Tabeusz Pałko
    Agata Pawłowicz
    Krystyna Prószyńska-Pokropek
    Ewa Tymińska
    Krzysztof Wójcicki